Golfová hřiště ve Francouzské Polynésii

Patříte k milovníkům golfu? Chcete si odpočinout v exotickém prostředí Francouzské Polynésie a kromě koupání a opalování na nádherných bílých plážích si zahrát tento královský sport? Tak právě pro Vás je určena tato sekce. Najdete zde něco o neznámějších golfových hřištích Polynésie, orientační ceny a další užitečné informace. Na všechny golfová hřiště v tomto seznamu nabízíme výlety včetně green fee, dopravy, oběda na místě nebo čehokoli dalšího, co si budete přát.

Tahiti
Olivier Breaud
Prvním hřištěm v našem seznamu je velmi kvalitní a krásné golfové hřiště, 18-ti jamkové Olivier Breaud v oblasti Atiamono na jižním pobřeží hlavního ostrova Francouzské Polynésie. Hřiště je udržováno v perfektním stavu, je směsí rovných ploch a kopců a nabízí krásné výhledy na okolní hory. Hřiště je otevřeno pro veřejnost 7 dní v týdnu, ve všední dny od 8 do 16, o víkendu od 8 do 17 hodin. K dispozici je kromě krásné hrací plochy také golf shop, bazén a restaurace. Hřišttě má obvyklý par 72, délku 6950 jardů pro profesionály, 6550 pro muže a 6370 pro ženy. Hřiště každý rok v červenci hostí soutěž , Tahiti International Open, která je součástí prestižní PGA Australia circuit.

Moorea
Moorea Green Pearl
Moorea Pearl je moderní 18- jamkové golfové hřiště nacházející se jak jinak než na ostrově Moorea. Hřiště je otevřeno denně od 8 do 17 hodin místního času. K dispozici je kromě krásné hrací plochy také bar, restaurace a golfový shop, kde si můžete zakoupit nebo zapůjčit případné chybějící vybavení. Golfové hřiště je součástí velkého hotelového spa komplexu. I toto hřiště je určeno jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší hráče. Hřiště má par 70 a délku 6596 yardů.

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu