Okruh Francouzskou Polynésií s pobytem na Bora Bora a s návštěvou Velikonočního ostrova ***

1.den Sraz na letišti v Praze cca 2 hodiny před plánovaným odletem cca ve 13:00, odlet. let směr Francouzská Polynésie.

2.den. Přílet do Francouzské Polynésie v ranních hodinách, ubytování na Tahiti, volný program k regeneraci a odpočinku. možnost výletů.

3.den. Snídaně, transfer na ostrov Moorea, kde jsou mnohem pěknější pláže než na Tahiti, během pobytu na ostrově možnost krmení žraloků, rejnoků, potápění, šnorchlování. 

4.den. Snídaně, pobyt na ostrově Moorea. v Odpoledních hodinách přejezd na Tahiti večeře, večerní transfer na letiště, odlbavení směr Velikonoční ostrov.

5.den - 10 den. Přílet na Velikonoční ostrov, ubytování. Během pobytu na Velikonočním ostrově, kterému místní obyvatelé říkají Rapa Nui (v překladu to znamená pupek světa), který patří mezi nejodlehlejší místa na zemi, poznávání ostrova, ochutnávka místních jídel, poznávání místní kultury. Uvidítě množství z 887 soch Moai, lom v Rano Raraku, kde se sochy Moai vyráběly, plošiny, kde sochy sestupují pomalu k moři Ahu Tongariky, Akivi a Vinapuostrov Ptačího muže, krátery, pokud nám vyjde počasí vykoupeme se i u pláže Anakena.

11.den Snídaně, ve večerních hodinách odlet směr Tahiti

12. den. Přílet na Tahiti, odlet na ostrov Bora Bora ubytování, volný program.

13-14.den Pobyt na Bora Bora, koupání, šnorchlování, výlet okolo ostrova Bora Bora, možný je i výšlap na hrcholy Mount Pahia nebo Mount Otemanu. Za příplatek doporučujeme se ubytovat ve vodních bungalovech u laguny Motu Piti Aau.

15. den Přelet na Tahiti, ubytování 

16. den v ranních hodinách transfer na letiště odlet směr Praha

17.den. Přílet do Prahy

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu