Le Meridien Tahiti ****

Poloha: Hotel Le Meridien Tahiti je elegantní hotel ležící na západním pobřeží Tahiti. Byl nedávno rekonstruován a nachází se v tropické květinové zahradě obklopen vysokými horami na jedné straně a jednou z nejkrásnějších bílých pláží na straně druhé. Neomezené možnosti společenských a sportovních aktivit nenechají v klidu žádného z návštěvníků. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Od golfového hřiště Atimaono Golf & Club House je hotel vzdálen 30 km, cesta z letiště trvá cca 10 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, venkovní bazén, Spa centrum, hlídání dětí, business centrum, obchůdek, směnárna, čistírna, prádelna, půjčovna aut, úschovna zavazadel, Wi-Fi připojení.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, vanou a sprchou, fén, varná konvice, Wi-Fi připojení, minibar, trezor, telefon, televize, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Ubytování za příplatek: Vodní bungalov - velká terasa, bez přímého vstupu do moře.

Stravování: Bez stravy, za příplatek snídaně, obědy, večeře nebo All Inclusive.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, šnorchlování, kajaky, výlety, lodní výlety, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu